Vicus introduceert koppeling tussen iMuis en Magento 2
- 17 mei 2022
- vicus
Na een ontwikkeltraject van circa een half jaar samen met het technische support team van Muis heeft Vicus nu de koppeling tussen iMuis en Magento 2 beschikbaar gemaakt.
Deze koppeling is gerealiseerd op basis van de koppeling tussen King Software en Magento op basis van de door Vicus ontwikkelde VOSBA middleware. Nu King Software Muis heeft overgenomen is het niet gek dat deze koppeling is ontstaan. Vicus heeft al sinds 2009 ervaring met het bouwen van koppelingen met de King. We hebben dus al ervaring met de ontwikkelaars en support kanalen.
Ruim 92 klanten profiteren inmiddels van onze webshops of en/of crm-systemen gekoppeld aan King Software.
Maak jij ook gebruik van iMuis? en wil je starten met een webshop of je bestaande Magento webshop koppelen? neem dan contact met ons op!
Recente berichten
- Start met een webshop in België (Vlaams en Frans) 14 februari 2025
- Voorkom Hacks! Waarom CSP cruciaal is voor jouw Magento-webshop 20 januari 2025
- Van Passant naar Klant (fase 5: terugkomen) 16 januari 2025