Magento E-Commerce en Vtiger CRM Specialist
Bij Vicus houden we Vtiger CRM scherp in de gaten. Dankzij ons patch-abonnement profiteren klanten van verbeteringen die cruciaal zijn voor de werking en veiligheid van hun CRM-systeem. In de afgelopen weken hebben we een reeks praktische issues aangepakt, met name binnen Vtiger 8.3.
Voor klanten die gebruikmaken van Vtiger CRM versie 8.3 hebben we de volgende problemen opgelost:
Daarnaast hebben we de standaard e-mail voor “Wachtwoord vergeten” volledig vertaald naar het Nederlands. Dit draagt bij aan een professionelere gebruikerservaring, ook voor niet-Engelstalige gebruikers.
Als je een patch-abonnement bij Vicus hebt, zijn deze updates inmiddels voor je doorgevoerd of worden ze binnenkort toegepast. Wil je weten of jouw omgeving al up-to-date is of overweeg je een patch-abonnement? Neem dan contact met ons op.
Heb jij nog bugs gespot of suggesties?
Laat het ons weten – we blijven Vtiger CRM continu verbeteren!
Vanadiumweg 22
3812 PZ Amersfoort
Nederland
[javascript protected email address]
+31(0)33 461 1196