Patch 7.25Q2A en 8.25Q2A voor Vtiger CRM – juni 2025

Bij Vicus houden we Vtiger CRM scherp in de gaten. Dankzij ons patch-abonnement profiteren klanten van verbeteringen die cruciaal zijn voor de werking en veiligheid van hun CRM-systeem. In de afgelopen weken hebben we een reeks praktische issues aangepakt, met name binnen Vtiger 8.3.

Verbeteringen voor Vtiger CRM 8.3

Voor klanten die gebruikmaken van Vtiger CRM versie 8.3 hebben we de volgende problemen opgelost:

  • Pager ontbreekt op detailweergaven
    Navigeren tussen gerelateerde records binnen een module is weer mogelijk via de bekende paginering bovenin.
  • E-mailtemplate-variabelen worden niet ingevuld
    Dynamische variabelen zoals klantnaam, e-mailadres en meer worden weer correct weergegeven in e-mailtemplates.
  • 2FA-velden werkten niet correct (voor 2fa is een add-on nodig)
    Voor two-factor authenticatie ontbraken database-tabellen. Deze zijn nu correct toegevoegd.
    Zie deze link voor meer informatie over de two-factor authenticatie-module.
  • Mailbijlagen werden niet correct verzonden
    Bij gebruik van de standaard e-mailfunctionaliteit kwamen bijlagen niet altijd goed mee. Dit probleem is opgelost.

Verbetering voor alle Vtiger-versies

Daarnaast hebben we de standaard e-mail voor “Wachtwoord vergeten” volledig vertaald naar het Nederlands. Dit draagt bij aan een professionelere gebruikerservaring, ook voor niet-Engelstalige gebruikers.

Klant met patch-abonnement?

Als je een patch-abonnement bij Vicus hebt, zijn deze updates inmiddels voor je doorgevoerd of worden ze binnenkort toegepast. Wil je weten of jouw omgeving al up-to-date is of overweeg je een patch-abonnement? Neem dan contact met ons op.

Heb jij nog bugs gespot of suggesties?
Laat het ons weten – we blijven Vtiger CRM continu verbeteren!