|
Steeds meer van onze klanten belanden in groeimodel fase 5. De structuur is op orde, de logistiek draait, de statistische gegevens over de klantengroep zijn bekend en het wordt dus tijd om deze te gaan inzetten om te gaan groeien.
Zowel met Zen Cart als met Magento kan door Vicus een goed werkend multi-site platform worden angeboden. Als back-office platformen koppelen we de webwinkels met Dynamics Navision, King Business Software, vtiger CRM en SQL-ledger.
|
|
|
In de workshops van Vicus openen wij de blik op nieuwe bedrijfsmodellen. In onze workshops diensteninnnovatie werkt u samen met uw eigen collega's aan de toekomst van uw organisatie. Zowel nieuwe marktmogelijkheden als procesoptimalisaties en nieuwe manieren van leadgeneratie komen in deze workshop aan de orde. Bestaande klanten kunnen deze workshop met korting volgen.
|
|
|
De afgelopen jaren is Magento veel in het nieuws geweest en heeft ook Vicus meerdere shops in Magento gebouwd. Echter, Zen Cart is een stabiel pakket. Heeft webshopeigenaren veel te bieden en bouwt nog steeds door aan haar platform.
Onlangs is dan ook versie 1.5 rc proefversie vrijgegeven. Binnenkort verwachten wij de definitieve versie. Redenen om te upgraden zijn met name de verbeterde architectuur waarmee een nog veiliger en stabieler platform is ontstaan.
|
|
|
Uw webshop is een belangrijk verkoopkanaal. U investeert zowel in de opzet, het onderhoud van de site en het aantrekken van bezoekers door website optimalisatie en via online en offline campagnes. U gebruikt wellicht banners, Google AdWords, nieuwsbrieven, blogs en nog veel meer. Maar weet u ook of deze investeringen genoeg opleveren?
Snoobi web analytics maakt het rendement van uw internetactiviteiten inzichtelijk zodat u uw webshop kunt optimaliseren, het effect van uw marketing-acties verbeterd en uw website kunt inzetten om meer en betere leads te genereren.
|
|
|
Een nog weinig gebruikte methode om leads te generen is het meelopen in enquêtes. Na het invullen van een (voor u) relevante vraag wordt de consument uitgenodigd om informatie aan te vragen bij uw bedrijf. U krijgt een optin e-mail adres om de consument te benaderen.
|
|
|
Een voor b2b bedrijven essentiële aanvulling is een koppeling naar een CRM systeem waarin u alles over uw klantenbestand kunt bijhouden. Zoals u weet is Vicus gespecialiseerd in geintegreerde oplossingen. Het vtiger CRM systeem is eenvoudig in gebruik, Open Source en relatief goedkoop in aanschaf en gebruik.
Recentelijk is de nieuwste vtiger CRM versie uitgekomen, deze gecombineerd met de door Vicus gerealiseerde vtiger Nederlandse vertaling is een mooie aanvulling op uw webshop!
|
|
|
In de spotlight van deze week: Careltje.nl kinderkleding
Careltje heeft al enkele jaren haar webwinkel toevertrouwd aan Vicus. In de loop van de jaren zijn de nodige stappen gezet. Regelmatig verschijnt haar nieuwsbrief. Recent hebben ze ook een facebook pagina en zijn ze steeds beter vindbaar dankzij de SEO-campagne.
|
|