Colofon    Nieuwsbrief Vicus september 2008

Vicus eBusiness Solutions

------------------
Amsterdamseweg 16
3812 RS Amersfoort
033 461 1196
info@vicus.nl
www.vicus.nl

Volg Vicus eBusiness Solutions op Twitter

e-Nieuwsbrief
Benut uw verkoopkansen optimaal -----------------------------------------------
Logo Vicus eBusiness Solutions BV
Vicus eBusiness Solutions
 

voor velen is het een onbekend verschijnsel maar al weer voor het vierde jaar op rij wordt in Amsterdam de Holland Open Conference gehouden. Deze twee daagse gebeurtenis belicht vanuit diverse invalshoeken de ontwikkelingen in, rond en door open source en open standaarden.

Holland Open Logo

Op 18 en 19 september aanstaande wordt de Holland Open Conference 2008 gehouden in Amsterdam

Open Invention Network, Second Life, DTO, ECIS, Kennisnet, de Wikimedia Foundation en vele anderen zijn present op de Conferentie van HollandOpen. Dus ook deze vierde editie mag je niet missen: 18 en 19 september in Amsterdam. Moderator: Herbert Blankesteijn van BNR Nieuwsradio. Locatie: Rhone gebouw, nabij NS-station Amsterdam Sloterdijk.



De conferentie van HollandOpen is dit jaar een gecombineerd evenement: HollandOpen, Kennisnet en OpenOffice.org. Deze vierde editie heeft deels een internationaal karakter. Driehonderd deelnemers uit het 'open' veld of geïnteresseerden, kunnen per dag aan het evenement deelnemen. Daarmee wordt het evenement groter en spannender dan de vorige edities.

De vierde conferentie van HollandOpen is bedoeld voor informatiemanagers, algemeen- en technisch managers, beroeps- en amateur automatiseerders. Het tweedaags congres biedt een perfecte korte ontmoeting met zakelijke en community aspecten van Open Software, Open standaarden, en Open Content. De eerste dag is een vogelvlucht door het hele 'Open' spectrum en ligt daarnaast specifiek de nadruk op Educatie. De tweede dag staat de professionalisering van Open toepassingen in de schijnwerpers met als stralend middelpunt OpenOffice.org.Herbert Blankensteijn, ondermeer presentator van "Internet vandaag" op BNR nieuwsradio, zal als moderator optreden.

Verder kunt u een tien tot twintigtal bedrijfspresentaties op de expo bezoeken van commerciële dienstverleners die de HollandOpen conferentie sponsoren. U heeft de mogelijkheid om honderden bezoekers, sprekers en vooraanstaande community-members van Open projecten te ontmoeten. Iedereen met de gezamenlijke doelstelling om open source (business) toepassingen een succes te maken en de daartoe wenselijke verbindingen te maken naar dichtbij gelegen technologieën en ontwikkelingen.

Virtual Company logo

Bezoek onze stand

Dit jaar is Vicus  met een stand aanwezig op de beursvloer. Kom gerust langs voor een praatje en om het laatste nieuws te horen over door ons ondersteunde toepassingen.

U kunt ook deelnemen aan het oplossen van de Vidoku-puzzel. Bang? Ga dan eerst op onze site oefenen....

 

De Vicus e-Nieuwsbrief wordt alleen verzonden aan klanten, relaties en belangstellenden die in het verleden informatie hebben opgevraagd of hebben ingeschreven voor deze nieuwsbrief. Klik [UNSUBSCRIBE] om uw e-mailadres voor verdere toezending van onze e-Nieuwsbrief te blokkeren. Klik [PREFERENCES] om uw voorkeuren aan te passen.

Wilt u reageren op onderwerpen uit deze nieuwsbrief, neemt u dan contact op met Vicus.
------------------